Stargate SG-1
Motomikołaje w Cogito
rg sg1 w dniu poniedziałek, 22 listopad 2010, 18:51 napisał(a)
 

Przez cały tydzień pod nadzorem mgr Jolanty Chaud oraz mgr Joanny Paź zbieraliśmy pieniądze i słodycze oraz artykuły papiernicze na paczki, które w ramach akcji charytatywnej MOTOMIKOŁAJE rozdamy dzieciom z Domów Dziecka. W tym roku mikołajkowa impreza obejmie Katowice, Mysłowice, Sosnowiec i Sarnów. Impreza zmienia charakter z objazdowej na stacjonarną. Obejmiemy tym około 10 Domów Dziecka.

Dzieci z Domów Dziecka z Sosnowca (oprócz dzieci najmłodszych, które zostaną odwiedzone przez motocyklistów-mikołajów w ich Domu Dziecka) i Sarnowa będą bawiły się i czekały na prezenty w sosnowieckim Fantasy Parku korzystając z dyskoteki poprowadzonej przez zawodowego DJ, gry w kręgle i na automatach oraz wezmą udział w konkursach z nagrodami. Dzieci z Katowic i Mysłowic pojadą do Galerii "Szyb Wilson" w Szopienicach gdzie obejrzą przedstawienie teatralne Teatru Fabryka Marzeń z Bierunia. Zaproponowano interaktywne przedstawienie Królewna śnieżka, występ szczudlarzy i magików. Wszystkie dzieci posłuchają zespołu muzycznego znanego z programu „Mam Talent” no i oczywiście dostaną prezenty.

Fantasy Park jak i Galeria "Szyb Wilson" zostały wynajęte charytatywnie na czas trwania akcji, zresztą wszystkie osoby czy firmy pracują dla dzieci za ich piękny uśmiech. Patronami medialnymi będą TV Silesia, Dziennik Zachodni i Radio ESKA.

Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc!

Motomikołaje